Перший заступник Голови Держприкордонслужби Юрій Гресько зустрівся з Президентом Світового Конгресу Українців Євгеном Чолієм

НАЗАД
19 квiтня 2019 14:50

Сьогодні в Адміністрації Державної прикордонної служби України відбулась зустріч першого заступника Голови Державної прикордонної служби України Юрія Греська з Президентом Світового Конгресу Українців Євгеном Чолієм.

Під час зустрічі обговорено питання організації перетину державного кордону України міжнародними спостерігачами від Світового Конгресу Українців з метою забезпечення належного виборчого процесу під час другого туру президентських виборів в Україні.

Пан Євген Чолій повідомив, що Світовий Конгрес Українців спостерігає за президентськими та парламентськими виборами в Україні з дня проголошення Незалежності України. Він наголосив, що на сьогодні організація нараховує 337 спостерігачів, 122 з яких  –  довгострокові. Щоденно спостерігачі моніторять ситуацію щодо висвітлення виборчих перегонів у засобах масової інформації 28 країн світу, де проживають українці.

Зі слів  Президента Світового Конгресу Українців, 1-й тур президентських виборів пройшов демократично, незважаючи на проведення його в умовах збройної агресії Росії на Донбасі.

На кінець зустрічі Пан Євген Чолій проінформував присутніх про наміри Світового Конгресу Українців презентувати звіт про президентські вибори в Україні в Брюсселі, Берліні, Вашингтоні та Оттаві.

У свою чергу перший заступник Голови Державної прикордонної служби запевнив, що керівництво українського прикордонного відомства докладе максимум зусиль щодо забезпечення вчасного перетину державного кордону України міжнародними спостерігачами. 

Популярні розділи та сервіси