Перший заступник Голови Держприкордонслужби презентував представникам делегації Головного управління безпеки МВС Туреччини Центр підготовки особового складу відомства

НАЗАД
16 грудня 2021 16:31

Представники МВС Турецької Республіки завітали до Головного центру підготовки особового складу на Черкащині.

Сьогодні, 16 грудня, перший заступник Голови Держприкордонслужби Володимир Нікіфоренко разом з представниками делегації Туреччини  -заступником Генерального директора Головного управління безпеки МВС Ерханом  Гюльвереном, Надзвичайним та Повноважним Послом Турецької Республіки в Україні Ягмуром Ахметом Гюльдере та начальником управління боротьби з нелегальною міграцією та прикордонних процедур Бекіром Маджітом відвідали з офіційним візитом Головний центр підготовки особового складу.

Метою їх візиту стало ознайомлення з інфраструктурою та діяльністю прикордонного навчального закладу, де готують молодший персонал та здійснюють перепідготовку військовослужбовців для органів Держприкордонслужби.

Іноземна делегація мала змогу оглянути навчально-матеріальну базу Головного центру.

Як відмітив Володимир Нікіфоренко, ознайомчий візит дозволить в подальшому розширити співпрацю в напрямку підготовки персоналу та обміну досвідом між відомствами. Він додав, що взаємодія з правоохоронними органами Турецької Республіки є важливою і дозволить нарощувати ефективність протидії транскордонній злочинності.

У ході візиту керівник навчального закладу полковник Дмитро Коцеруба ознайомив присутніх з окремими складовими Центру, зокрема, де відбувається підготовка з застосування та експлуатації безпілотних авіаційних систем і протидії розповсюдженню зброї масового знищення, а також військовим стрільбищем та іншими об’єктами.

Зі свого боку Ерхан Гюльверен високо оцінив надбання та здобутки навчального закладу.

Нагадаємо, учора відбулася робоча зустріч керівництва Держприкордонслужби  України з  представниками МВС Турецької Республіки. Серед іншого під час цієї зустрічі обговорювалися перспективи співробітництва у сфері підготовки персоналу та вивчення міжнародного досвіду.

Популярні розділи та сервіси