«ПЕРШІ З ЧЕСТЮ». Я дійсно хочу, щоб в цій державі прикордонник був перший, і був із честю», - Сергій Дейнеко

НАЗАД
26 грудня 2019 11:31

Сьогодні під час відкриття нового відділення інспекторів прикордонної служби на Вінниччині Голова Держприкордонслужби Сергій Дейнеко розповів про реформи, які проходять у прикордонному відомстві.

Він зауважив, що наразі служба проходить оптимізацію штатної структури і вже підійшла до скорочення 4 регіональних управлінь.

Також він розповів про перспективу переходу на трирівневу систему управління, що дасть можливість посилити підрозділи охорони державного кордону.

«У нас зменшиться кількість управлінських ланок, і збільшиться кількість людей, які щодня заступають на охорону державного кордону кордон», - зазначив керівник прикордонного відомства.

Голова служби констатував, що удосконалюється прикордонне законодавство, нарощується охорона та інженерно-технічне облаштування кордону. Зокрема завдяки міжурядовій угоді з Францією Морська охорона отримає 20 нових кораблів, а вже 30 грудня очікується два із 24 перших сучасних патрульних вертольотів, які мають поповнити авіаційний парк ДПСУ.

«Це дасть можливість більш ефективно, більш оперативно реагувати на зміни в обстановці, забезпечувати евакуацію особового складу в різних умовах», - сказав Сергій Дейнеко. 

«Ми кардинально змінюємо підходи до роботи з персоналом. Головне, щоб прикордонник відчував себе людиною та відчував турботу і захист держави», - наголосив Голова служби.

Він також зауважив, що в ДПСУ наразі реалізується відомча антикорупційна програма, проєкти «Нове обличчя кордону» та «Нове обличчя керівного складу» та висловив задоволення проведення другого етапу відору на посади начальників загонів та наголосив, що незабаром таким чином будуть обиратися і керівники оперативно-розшукових підрозділів, керівники по роботі з особовим складом, начальники відділів прикордонної служби. На всіх щаблях військового управління буде конкурсний відбір. «І не важливо яке твоє прізвище, і хто твої батьки. Є військовослужбовець, є прикордонник, і тільки він визначає своє майбутнє», - додав Сергій Дейнеко.

Він також акцентував увагу на двох основних завданнях, які поставлені прикордонникам українським суспільством та Президентом України -  ліквідувати контрабандну діяльність і викорінити  корупцію у Держприкордонслужбі.

«Мрію про те, що незабаром дійсно прийдуть часи, коли прикордонник буде пишатися службою у ДПСУ, що прикордонник знов буде асоціюватися насамперед з відданістю державі, з патріотизмом, з найкращими якостями, які притаманні захисникам кордонів. І тому не дарма ми на наступний рік обрали  гасло – «ПЕРШІ З ЧЕСТЮ». Я дійсно хочу, щоб в цій державі прикордонник був перший, і був із честю», –  сказав очільник прикордонного відомства Сергій Дейнеко.

Популярні розділи та сервіси