Паршутін Олег Володимирович

НАЗАД
07 липня 2016 12:05

сержант Паршутін Олег Володимирович

Молодший інспектор прикордонної служби 1 категорії другого відділення інспекторів прикордонної служби відділу прикордонної служби «Іловайськ» ІІ категорії (тип А) Донецького прикордонного загону Східного регіонального управління

Дата народження: 14.03.1975.

Дата та місце загибелі: 31.07.2014., під час обстрілу віпс «Василівка» ВПС «Амвросіївка»

 У Кропивницькому на честь загиблого прикордонника Олега Паршутіна названо одну з вулиць обласного центру, а на території хлібзаводу, де працював герой, встановили пам’ятну дошку.

Організаторами пам’ятних заходів виступила Українська Спілка прикордонників за підтримки Адміністрації Державної прикордонної служби України.

Мітинг-реквієм проходив біля центрального в’їзду до ПАТ «Кіровоградський хлібозавод», у якому Олег пропрацював 17 років до призову за мобілізацією. Саме тут побратими встановили меморіальну дошку Героєві. Також на честь відважного прикордонника перейменували одну із вулиць міста. Тепер вулиця Аерофлотська носитиме назву Олега Паршутіна. Нагадаємо, що Олег Паршутін проходив службу в Донецькому прикордонному загоні та добровільно поїхав на схід захищати Батьківщину. Уночі 31 липня 2014 року в результаті обстрілу бойовиками з гранатометів прикордонного підрозділу «Василівка» життя Олега обірвалося.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, Указом Президента України Олега Паршутіна посмертно нагороджено орденом «За мужність» III ступеня.

Віддати данину шани загиблому охоронцю рубежу прийшов і перший заступник Голови Держприкордонслужби генерал-лейтенант Василь Серватюк. Він висловив співчуття найдорожчим для Олега людям – дружині Оксані, донечці Юлії, усім рідним та близьким, і запевнив що прикордонне відомство й надалі робитиме усе задля увіч­нення пам’яті Героїв, подвиг яких вічно житиме у серцях людей. 

Популярні розділи та сервіси