Особистий прийом громадян

НАЗАД
29 березня 2024 08:44

Конституція України гарантує кожному право направляти письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади та їх посадових і службових осіб.

Особистий прийом громадян в умовах воєнного стану

З 24.02.2022 в Україні було введено воєнний стан, у зв’язку із чим, з метою запобігання проникненню на територію будівель Державної прикордонної служби України (далі – ДПСУ) сторонніх осіб, недопущення пронесення вибухонебезпечних предметів, будівлі і територія ДПСУ перебувають під посиленою охороною, здійснено блокування місць проходу, проїзду на територію ДПСУ.

Згідно з роз’ясненнями щодо розгляду звернень в умовах воєнного стану, розміщеними на офіційному сайті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, на можливість реалізації окремих прав заявників можуть вплинути встановлення посиленої охорони та особливого режиму роботи органу влади, встановлення особливого режиму в’їзду і виїзду, обмеження свободи пересування, а також руху транспортних засобів. З огляду на впровадження таких та інших безпекових заходів права заявників на особистий прийом керівниками та іншими посадовими особами органів державної влади, право бути присутнім при розгляді заяви чи скарги тощо можуть зазнати обмежень.

Враховуючи викладене, особистий прийом громадян керівництвом та керівниками структурних підрозділів Адміністрації Державної прикордонної служби України тимчасово не здійснюється. Разом з тим, громадянам забезпечена можливість реалізації права на звернення шляхом подання усних або письмових звернень визначеними законодавством України способами.

Громадська приймальня Адміністрації Держприкордонслужби працює в штатному режимі, під час оголошення сигналу «Повітряна тривога» припиняє роботу до її завершення тривоги у зв’язку з тим, що в зазначеному приміщенні відсутнє укриття, куди під час проведення прийому могли б пройти громадяни.

Популярні розділи та сервіси