Одеський прикордонний загін. Перевірку завершено

НАЗАД
26 липня 2020 15:24

Цими вихідними Перший заступник Голови Держприкордонслужби генерал-майор Володимир Нікіфоренко з робочою поїздкою відвідав прикордонників Одеського загону.

Перебуваючи на ділянці загону заступник керівника відомства ознайомився з історією загону, інфраструктурою та особливостями охорони морської ділянки кордону.

Також Володимир Нікіфоренко перевірив порядок організаціі оперативно-службовоі діяльності безпосередньо на кордоні. Зокрема, перший заступник керівника прикордонного відомства побував на відділі прикордонної служби «Одеса». Він проінспектував умови несення служби на постах технічного спостереження «Фонтан» та «Ланжерон», де прикордонники цілодобово спостерігають за надводною обстановкою.  Крім того, під час візиту відвідав пункт пропуску «Одеський МТП» та вантажно-митний комплекс «Євротермінал». На вантажно-митному комплексі ознайомився зі специфікою роботи прикордонників під час розстафірування контейнерів, які прибувають зі США з легковими автомобілями та ризиками, які можуть мати місце в пункті пропуску.

Підсумовуючи результати візиту, перший заступник Голови Держприкордонслужби Володимир Нікіфоренко наголосив, що основними завданнями є збереження життя та здоров’я персоналу, а також недопущення корупційних проявів серед прикордонників, бо покарання корупціонера – лише справа часу.

Популярні розділи та сервіси