Очільники прикордонних відомств України та Естонії обговорили питання подальшої співпраці

НАЗАД
11 листопада 2020 10:10

Голова Держприкордонслужби України Сергій Дейнеко та Генеральний Директор Департаменту поліції і прикордонної охорони Естонії Ельмар Вахер провели учора онлайн-зустріч.

У ході зустрічі було відмічено активну співпрацю між прикордонними відомствами обох країн, а також підтверджено готовність до участі у спільних заходах щодо попереднього узгодження Плану розвитку співробітництва на 2021-2022 роки.

У рамках подальшої співпраці, сторони планують обмінюватись досвідом у сфері охорони кордонів, аналізу ризиків і обміну інформацією, підготовки підрозділів Морської охорони та взаємодії оперативних співробітників.

Сергій Дейнеко подякував за ініціативу і готовність естонської сторони посилити потенціал Морської охорони Держприкордонслужби України шляхом проведення серії тренінгів та стажувань у Балтійському морі. Зазначимо, що спільні навчання мали відбутися влітку цього року, але через пандемію заходи перенесені на наступний рік.

За підсумками онлайн-зустрічі представники сторін домовились підписати План розвитку співробітництва на 2021-2022 роки, а також інтенсифікувати обмін інформацією щодо можливих каналів нелегальної міграції та наркотрафіку.

Популярні розділи та сервіси