Нове обличчя керівного складу. У Хмельницькому визначили переможців серед оперативників

НАЗАД
06 березня 2020 12:07

У конкурсі взяли участь понад 20 офіцерів.

Завершився відбір на посади заступників начальників загонів з оперативно-розшукової роботи. Він проходив у рамках проєкту «Нове обличчя керівного складу» з 2 по 6 березня у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

Претенденти складали іспити з військових дисциплін, фізичної підготовки, ділової української та іноземних мов. Результати тестування показали, що учасники ретельно готувалися та показали високий рівень підготовки. Усі конкурсанти, які отримали найвищі бали, будуть призначені на керівні посади найближчим часом.

Підсумувати результати конкурсу до Національної академії  прибув Голова Державної прикордонної служби України полковник Сергій Дейнеко. Також у заходах з нагоди завершення фінального етапу відбору взяли участь представники міжнародних інституцій, за підтримки яких впроваджується проєкт НОКС – представник Посольства США в Україні, координатор проєктів відділу з правоохоронних питань Богдан Ядовщук та представники Міжнародної організації з міграції менеджер проєктів МОМ Роман Горбовий, проєктні експерти Артур Васовський та Войчех Чупайло.

Одразу після оголошення результатів рейтингу Сергій Дейнеко привітав переможців, подякував міжнародним партнерам та зазначив, що відбір пройшов прозоро та чисто. «Це дає можливість просуватися по службі найбільш талановитим, здібним офіцерам, тим, хто має хист до роботи, амбітним та розвиненим!», – підкреслив Голова Держприкордонслужби.

«Подібний відбір не перший для прикордонного відомства – за результатами рейтингів вже були призначені на посади начальники штабів та керівники загонів.  Як показав досвід, нова процедура відбору є справедливою, об’єктивною, змагальною та максимально відкритою. Тому, саме за таким принципом, в майбутньому в органах Держприкордонслужби України планується добирати кандидатів на всі керівні посади.

Популярні розділи та сервіси