За добу прикордонники зафіксували та припинили дві спроби дачі хабара

НАЗАД
20 березня 2016 11:47

На контрольному пункті в’їзду-виїзду «Станично-Луганське» прикордонники Луганського загону зупинили  громадянина Азербайджану, який під час перевірки намагався дати х

На контрольному пункті в’їзду-виїзду «Станично-Луганське» прикордонники Луганського загону зупинили  громадянина Азербайджану, який під час перевірки намагався дати хабар у розмірі 300 гривень за сприяння у пропуску на неконтрольовану територію. Відносно чоловіка склали відповідні документи, а також проінформували представників Національної поліції.

Ще одну громадянку України, яка теж запропонувала неправомірну грошову вигоду,  прикордонники Котовського загону зупинили в пункті пропуску «Станіславка». Жінка прямуючи на виїзд з України спробувала дати кошти у розмірі близько 200 гривень з метою вирішення питання щодо безперешкодного перетинання кордону у зв’язку з пошкодженням паспортного документу. Зазначену громадянку передано представникам Національної поліції.

Варто зазначити, що в прикордонному відомстві продовжується  системна робота щодо протидії зловживанням серед персоналу, а також постійно зростає кількість відмов прикордонників від неправомірної вигоди у порівнянні з минулими роками.

Державна прикордонна служба України звертається до усіх учасників руху не порушувати чинного законодавства України та не намагатися втягнути у протиправну діяльність співробітників Державної прикордонної служби, пропонуючи хабарі за прийняття неправомірних рішень.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси