З контрабандними цигарками білорус віз в Україну оброблений бурштин. Загальна вартість незаконної оборудки склала більше 3,3 млн грн

НАЗАД
26 листопада 2021 09:22

Завершився підрахунок контрабандного курива, яке намагався вантажівкою ввезти в Україну громадянин Республіки Білорусь через пункт пропуску «Виступовичі».

Загалом іноземець приховав серед торф’яного субстрату 144 тисячі пачок сигарет з білоруським акцизом.

Нагадаємо, що учора в ході реалізації інформації отриманої від співробітників оперативно-розшукового підрозділу Житомирського прикордонного загону охоронці кордону в одній з вантажівок виявили контрабандні білоруські сигарети.

Окрім цього, під час вивантаження піддонів з цигарками, прикордонники виявили у причепі вантажівки поліетиленовий пакет в якому знаходилось оброблене каміння жовтого кольору, візуально схожого на бурштин, загальною вагою 1,1 кг.

Наразі цигарки та вантажівка з причепом вилучені співробітниками Житомирської митниці. «Сонячне каміння» також вилучено та направлено на експертизу. Сума оцінки вилученого склала понад 3,3 мільйона гривень.

Іноземця притягнуто до відповідальності згідно з чинним законодавством. Окрім цього, прикордонники направили повідомлення до Національної поліції про виявлення ознак кримінального правопорушення за ч.1 ст. 240-1 ККУ «Незаконне видобування, збут, придбання, передача, пересилання, перевезення, переробка бурштину».

Подальші перевірочні заходи проводитимуться спільно зі слідчими ГУ НП в Житомирській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси