У Волинській та Чернігівській областях правоохоронці виявили плантації насаджень маку та коноплі

НАЗАД
25 червня 2016 11:54

Учора співробітники Луцького та Чернігівського прикордонних загонів спільно із представниками Національної поліції виявили плантації насаджень опійного ма

Учора співробітники Луцького та Чернігівського прикордонних загонів спільно із представниками Національної поліції виявили плантації насаджень опійного маку та коноплі.

Так в межах Любешівського контрольованого прикордонного району в тилу ділянки відповідальності відділу «Дольськ» Луцького прикордонного загону було ліквідовано плантацію насаджень маку. Інформацію про те, що один з мешканців прикордоння на приватній території вирощує опійний мак здобули оперативні співробітники прикордонного відомства Про виявлення кримінального правопорушення за ст. 310 КК України «Посів або вирощування снотворного маку чи конопель» було негайно проінформовано районний відділ Національної поліції. Та вже згодом спільною міжвідомчою групою на території обійстя 57-річного місцевого мешканця було виявлено насадження 295 кущів снотворного маку. Виявлені кущі вилучено, а відомості внесено в ЄРДР.

Також правоохоронці виявили майже 90 кущів коноплі, які громадянин України вирощував на території приватного помешкання одного з населених пунктів Крюківського району Чернігівської області.  Виявлені кущі також вилучено, а відомості внесено в ЄРДР.

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси