У пунктах пропуску приховані сигарети знайшли у 6 іномарках

НАЗАД
04 лютого 2014 16:04

Чотирьом спробам переміщення сигарет до Польщі запобігли протягом двох днів прикордонники Луцького загону та працівники митниці. Перемістити приховані тютюнові вироби намагалися троє громадян України та гр

Чотирьом спробам переміщення сигарет до Польщі запобігли протягом двох днів прикордонники Луцького загону та працівники митниці.

 Перемістити приховані тютюнові вироби намагалися троє громадян України та громадянин Польщі  через пункт  пропуску «Ягодин».  Порушники прямували до сусідньої держави мікроавтобусом «Хюндай» та двома легковими автомобілями  марки «Форд» і автомобілем «Рено». Наші співвітчизники приховали в трьох іномарках, а саме в каністрі та між сидіннями, під стінками багажного відділення, під сидіннями та в особистих речах 840 пачок сигарет.  А от поляк приховав у колесах свого автомобіля 400 пачок сигарет. Через це йому довелося залишити на кордоні свою іномарку.

Ще два автомобілі «Опель» та «Форд» через приховані сигарети вилучили у громадянина України та громадянина Румунії. Вони прямували з України через пункти пропуску «Краковець», що на Львівщині, та «Дякове», що на Закарпатті. У переобладнаному паливному баку та під обшивкою салону  автівок працівники пунктів пропуску знайшли та вилучили майже 600 пачок сигарет.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси