У пунктах пропуску на Львівщині затримали сирійця з румунським паспортом та крадія із Хмельниччини

НАЗАД
17 лютого 2016 12:11

У пункті пропуску «Краковець» прикордонники Мостиського загону затримали сирійця, який використовуючи підроблений паспортний документ намагався виїхати до Польщі.

 Учора у пункті пропуску «Краковець» прикордонники Мостиського загону затримали сирійця, який використовуючи підроблений паспортний документ намагався виїхати до Польщі.

Під час оформлення пасажирів рейсового автобуса, що слідував у Вроцлав увагу інспектора прикордонної служби привернув один із пасажирів, який надав на перевірку румунський паспорт. Інспектор виявив певні ознаки, що вказували на розбіжність інформаційної сторінки паспортного документу з оригіналом, про що запитав у самого пасажира. Під час бесіди чоловік спілкувався з інспектором російською без жодних натяків на знання румунської. Прикордонники прийняли рішення на проведення поглибленого дослідження паспортного документа та ініціювали спільний з працівниками ДФС огляд особистих речей подорожуючого. Перевірка румунського паспорта показало, що в ньому повністю підроблена ідентифікаційна сторінка на персональні дані. А у речах псевдорумуна правоохоронці знайшли його справжній паспорт, за яким чоловік виявився громадянином Сирії 1973 року народження. Сам чоловік згодом зізнався, що паспорт він придбав через мережу Інтернет за 1,5 тисячі доларів.

Чоловіка було затримано в адміністративному порядку за порушення статті 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». По факту виявлення ознак кримінального правопорушення, за спробу використання завідомо підробленого документа під час перетину державного кордону, прикордонники направили повідомлення співробітникам поліції. Наразі рішенням суду чоловіку призначено адміністративне покарання у вигляді двох діб адмінарешту, встановлення обставин триває.

Також учора прикордонники цього загону у пункті пропуску «Шегині» затримали  громадянина України, який розшукувався правоохоронними органами Хмельниччини за ст. 185 (Крадіжка).  Затриманого громадянина передано співробітникам поліції. 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси