У Харківській області виявили автомобіль, який втікав від прикордонного наряду

НАЗАД
11 грудня 2015 11:37

На Харківщині у ході пошукових заходів співробітники Держприкордонслужби виявили автомобіль «Нісан» без реєстраційних знаків. Транспортний засіб був завантажений взуттям. Знайшли його у

На Харківщині у ході пошукових заходів співробітники Держприкордонслужби виявили автомобіль «Нісан» без реєстраційних знаків. Транспортний засіб був завантажений взуттям. Знайшли його у Золочівському районі на околиці н.п Турове.

Комплекс заходів по пошуку даної автівки тривав кілька днів. Незаконно перетнувши кордон з території Росії, водій автомобіля не зупинився на вимогу прикордонників. При цьому небезпечно маневруючи, він створив загрозу життю складу прикордонного наряду. Аби зупинити порушника, правоохоронці здійснили попереджувальні постріли, проте керманич вперто не бажав відповідати за свої вчинки.

У ході огляду знайденого автомобіля прикордонники виявили в його кузові 20 коробок із взуттям вартістю 130 тисяч гривень.

В даний час встановлюється коло осіб, причетних до протиправної діяльності. Товар та автомобіль передані співробітникам Національної поліції.

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси