Телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
Волонтери передали музею Кінологічного навчального центру колекцію відзнак визвольних змагань українського народу
05/12/19 - 10:27

Напередодні Міжнародного дня волонтера добродійники зробили подарунок музею Кінологічного навчального центру, що на Львівщині.

Волонтери подарували колекцію відзнак визвольних змагань українського народу періодів з 1897 по 1973 роки. Ця колекція поділена на 5 тематичних планшетів (на фото): «Сокіл, Січ, Пласт», «Збройні сили УНР», «Українські Січові Стрільці», «Українська Галицька Армія», «Україна в Другій світовій війні». Це стало черговим внеском у військово-патріотичне виховання українських прикордонників.  

З початком Революції Гідності та російської агресії проти України слово «ВОЛОНТЕР» набуло особливого значення. Волонтери зігрівали, годували й лікували протестувальників на Майдані. З 2014-го волонтери підтримували боєздатність та дух українських бійців усіма можливими способами і засобами. І сьогодні чимало людей підтримують українське військо, правоохоронців, не вимагаючи за пожертву своїх зусиль/часу/коштів жодної винагороди.

Вітаємо наших побратимів з Міжнародним днем волонтера! Дякуємо усім, хто підтримує прикордонників та допомагає бійцям, які боронять мир та безпеку України.

 

 

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню