Телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
У контрольному пункті «Чонгар» водій, прориваючись автомобілем, створив загрозу життю прикордонників
07/08/16 - 19:31

У зв’язку з ситуацією, що склалася з вини окупаційної російської влади, на адмінмежі з Кримом спостерігається накопичення черг транспортних засобів.

У зв’язку з ситуацією, що склалася з вини окупаційної російської влади, на адмінмежі з Кримом спостерігається накопичення черг транспортних засобів.  

Сьогодні на КПВВ "Чонгар" водій одного з автомобілів української реєстрації, що перебував у загальному потоці, створив конфліктну ситуацію та намагався прорватися через адмінмежу поза чергою. На прохання прикордонників, повернутися на своє місце громадянин, який перебував в автомобілі, відреагував лайкою та намагався прорватися через КПВВ, ледь не збивши прикордонника. Наряд змушений був здійснити попереджувальний постріл вгору та затримати двох чоловіків, що перебували в автомобілі.

Наразі їх передано представникам Національної поліції. 
Державна прикордонна служба просить громадян поважати один одного та представників правоохоронних органів.

Нагадуємо, що скупчення автотранспорту на адмінмежі виникло у звязку з тим, що окупаційна влада Криму без пояснення причин вранці, 7 серпня, зупинила пропуск осіб та транспортних засобів. Впродовж дня рух частково був відновлений.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню