Вітаємо, у вас двійня …від фальшувальників

НАЗАД
09 травня 2022 11:46

На Вінниччині прикордонники викрили чоловіка, який хотів виїхати за кордон, прикидаючись багатодітним батьком.

Громадянин України надав два апостилі Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії щодо народження його дружиною двійні у Лондоні, а також оригінал свідоцтва про народження третьої дитини. У пункті пропуску «Могилів-Подільський» прикордонники з’ясували, що папери про народження двох дітей у мандрівника фальшиві. Чоловік зізнався, що у такий спосіб намагався обійти обмеження щодо виїзду з України військовозобов’язаних. Помічника, який за 2 тисячі доларів США запропонував виготовити документи на віртуальних двійнят, знайшов за допомогою анонімного каналу в Інтернеті. Онлайн-помічник запропонував легенду, нібито дружина українця народила двійко діточок у Лондоні. Але жінка, як з’ясували вартові кордону, знаходиться в Україні та на даний час проживає з неповнолітньою дитиною у Чернівцях.

Також у пункті пропуску «Могилів-Подільський» невдало намагався перетнути кордон 38-річний громадянин України. Чоловік надав на контроль куплений через Інтернет за 1500 доларів США документ, що він є опікуном над недієздатною особою.

За даними фактами співробітники Держприкордонслужби направили в Нацполіцію повідомлення про виявлення ознак кримінальних правопорушень, розслідування яких може вивести на фальшувальників документів і адміністраторів їхніх каналів в Інтернеті.

У тому ж пункті пропуску ще один військовозобов’язаний – 29-річний громадянин України – намагався виїхати за кордон за допомогою хабаря. Чоловік вклав у свідоцтво про народження дитини 400 доларів США. Прикордонники від брудних грошей відмовилися. Про спробу підкупу посадової особи Держприкордонслужби України поінформували Нацполіцію, вирішується питання щодо початку кримінального провадження.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси