Відомий український боксер Олександр Усик відвідав прикордонників в районі проведення АТО

НАЗАД
06 травня 2016 10:27

Професійний боксер Олександр Усик з дружнім візитом відвідує прикордонників, які несуть службу в районі проведення АТО. Український спортсмен завітав до в

Професійний боксер Олександр Усик з дружнім візитом відвідує прикордонників, які несуть службу в районі проведення АТО. Український спортсмен завітав до військовослужбовців Донецького та Краматорського прикордонних загонів.

Заслужений майстер спорту, олімпійський чемпіон, чемпіон світу та Європи, багаторазовий чемпіон України, до своєї професійної кар’єри був членом спортивної команди Держприкордонслужби. Справжнім товаришем прикордонників він залишається і по цей день. Неодноразово виходячи на арену після перемоги в поєдинку, Олександр з гордістю одягав зелений берет.

Візит Олександра Усика став приємною несподіванкою для прикордонників. Вони радо спілкувалися з легендарним боксером, адже будь-яка підтримка в такий нелегкий для країни час є важливою для кожного з «зелених беретів». Кожен з військовослужбовців чи не одразу робив світлини на згадку.

Також Олександр разом з прикордонниками завітав в навчальний заклад, яким опікується Краматорський прикордонний загін. Дитячим враженням не було меж. Зокрема, боксер відкрив спортивні змагання, які розпочалися в школі в рамках патріотичного виховання молоді.

Попереду ще заплановані нові цікаві зустрічі та нові враження від спілкування.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси