(ВІДЕО) На українсько-польському кордоні прикордонники виявили близько 10 кілограмів бурштину

НАЗАД
27 сiчня 2016 13:58

Учора в пункті пропуску «Краковець», що на Львівщині, в одному з автомобілів, що виїжджав за кордон, прикордонники виявили та вилучили партію «сонячного каміння».<

Учора в пункті пропуску «Краковець», що на Львівщині, в одному з автомобілів, що виїжджав за кордон, прикордонники виявили та вилучили партію «сонячного каміння».

Завдяки завчасно отриманій інформації про можливе вивезення з України бурштину, прикордонники вивели із загального потоку автомобілів смуги руху «зелений коридор» мікроавтобус «Рено». За кермом авто був житель Львівської області 1985 року народження. Водій автівки стверджував, що жодних заборонених до переміщення через державний кордон предметів та товарів він не має, однак спільній з працівниками митниці оглядовій групі довго шукати не довелося. Під пасажирським сидінням мікроавтобуса було знайдено три однакових пакунки. Як невдовзі з’ясувалось – із напівдорогоцінним камінням.  

Всього чоловік намагався перемістити в автомобілі через кордон 9,5 кілограмів необробленого каміння бурштину, наразі триває з’ясування обставин.

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси