(ВІДЕО) На Волині прикордонники попередили переміщення 18 тисяч пачок курива в Польщу через річку Західний Буг
телефон довiри - (044) 527 6363
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
(ВІДЕО) На Волині прикордонники попередили переміщення 18 тисяч пачок курива в Польщу через річку Західний Буг
01/04/17 - 10:31

Оборудку жителів прикордоння з незаконного переміщення цигарок в Польщу через річку Західний Буг за допомогою гумових човнів припинили прикордонники відділу «Рівне» Луцького загону.

З настанням тепла та сприятливих погодних умов активізувались і дії контрабандистів. Так, оборудку жителів прикордоння з незаконного переміщення цигарок в Польщу через річку Західний Буг за допомогою гумових човнів припинили вчора прикордонники відділу «Рівне» Луцького загону.

Рано вранці прикордонний патруль на одному з напрямків затримав місцевого мешканця, який перебував поблизу кордону без документів та дозволу прикордонного підрозділу. Він, скоріш за все, відслідковував рух прикордонних нарядів та діяв демонстративно з метою відволікти всю увагу охоронців кордону від своїх спільників. 

Невдовзі за наявною оперативною інформацією прикордонники встановили, що за 4 км на іншому напрямку правопорушники підготували для переправлення через воду 36 ящиків цигарок, проте група реагування виявила їх раніше. 20 коробів, обмотаних поліетиленом вже були у двох гумових човнах на березі прикордонної річки, а ще 16 ящиків були заховані неподалік у кущах.

Коло всіх причетних до протиправної діяльності осіб встановлюється.

Сигарети різних марок у кількості 18 тисяч пачок та гумові човни доставлено у відділ прикордонної служби. 

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню