Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Для отримання консультації звертайтесь на email: dovira@dpsu.gov.ua
(ВІДЕО) На Одещині виявлені місця виготовлення та розповсюдження контрафактної алкогольної продукції
07/03/18 - 14:12

В приватному домоволодінні одного з мешканців м. Подільськ, що на Одещині, виявлено та вилучено понад 230 літрів рідини з характерним запахом спирту та біля 80 літрів свіж розлитої контрафактної алкогольної продукції, а також ємкості, трубки, реагенти та

Оперативними підрозділами Південного регіонального управління під процесуальним керівництвом Котовської місцевої прокуратури в рамках кримінального провадження за статтею 227 «Умисне введення в обіг на ринку України небезпечної продукції» проведено ряд обшуків в місцях виготовлення та транспортування контрафактної продукції.

Так, 5 березня цього року в приватному домоволодінні одного з мешканців м. Подільськ, що на Одещині, виявлено та вилучено понад 230 літрів рідини з характерним запахом спирту та біля 80 літрів свіж розлитої контрафактної алкогольної продукції, а також ємкості, трубки, реагенти та інші засоби виготовлення контрафактного алкоголю.

Крім того, учора на території складських приміщень однієї з логістичних транспортних компаній м. Одеса виявлено та вилучено понад 3 тонн  розлитої в пластикових пляшках контрафактної алкогольної продукції, 1090 літрів рідини з характерним запахом горілки, 2200 літрів рідини з характерним запахом віскі, 90 літрів рідини з характерним запахом вина.

Попередньо встановлено, що вказана контрафактна продукція була незаконно виготовлена окремими ділками в прикордонних населених пунктах Одеської області зі спирту, що надходив з підпільних цехів, розташованих в тилових регіонах нашої країни. В подальшому, використовуючи можливості однієї з логістичних транспортних компаній, призначалась для розповсюдження на території України.

Виявлений контрафактний товар вилучений співробітниками прокуратури. Наразі тривають заходи документування злочинної діяльності та встановлення причетних осіб.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню