(ВІДЕО) На кордоні з Угорщиною прикордонники затримали 6 нелегалів

НАЗАД
23 квiтня 2016 11:09

Шестеро незаконних мігрантів впродовж цієї вночі затримали прикордонники Мукачівського загону в рамках проведення активної фази операції «Кордон

Шестеро незаконних мігрантів впродовж цієї вночі затримали прикордонники Мукачівського загону в рамках проведення активної фази операції «Кордон-2016».

Так, близько другої години ночі прикордонники відділу «Лужанка», отримавши інформацію від місцевого жителя про рух невідомих осіб в сторону кордону, негайно висунулись до місця ймовірного порушення. Вже за декілька хвилин наряд затримав двох громадян без документів. До кордону з Угорщиною вони не дійшли 20 метрів. Затримані повідомили, що один з них є громадянином Шрі – Ланки,  а інший назвався громадянином Бангладеш. Крім того під час проведення особистого огляду громадянина Бангладеш у його верхньому одязі було виявлено поліетиленовий пакет з речовиною білого кольору, ймовірно наркотиками.

Ще  четверо шукачів кращого життя затримали прикордонники відділу «Косино». Затримані виявились молодим подружжям з Афганістану. Документів при собі вони не мали. Чоловік та дружина у небезпечну подорож взяли із собою двох малолітніх дітей двох та трьох років.  

Зараз усіх затриманих доставлено до прикордонних підрозділів для складання процесуальних документів. Крім того тривають заходи з пошуку та встановлення осіб причетних до організації незаконної подорожі мігрантів. 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси