(ВІДЕО) На Харківщині прикордонники затримали автівки з контрабандним сиром на майже 2 мільйони гривень

НАЗАД
07 листопада 2015 10:07

Як уже повідомлялося, учора прикордонники Харківського загону на ділянці відповідальності відділу прикордонної служби «Тополі» затрима

Як уже повідомлялося, учора прикордонники Харківського загону на ділянці відповідальності відділу прикордонної служби «Тополі» затримали два автомобілі з контрабандною сирною продукцією, яку правопорушники намагались переправити до РФ.

Отримавши оперативну інформацію про незаконне переміщення в нічний час товарів через лінію держкордону прикордонна мобільна група висунулась до можливого місця здійснення  протиправної діяльності. У ході моніторингу ділянки інформація підтвердилася, правоохоронці виявили два «КамАЗи» української реєстрації. Помітивши прикордонників порушники відразу намагалися вдатися до втечі, при цьому проігнорували вимогу про зупинку. Один з транспортних засобів правоохоронці затримали відразу, застосувавши пристрій для примусової зупинки. Керував ним наш співвітчизник 1982 року народження. Інша автівка здійснивши небезпечний маневр попрямувала в тил України, проте у ході пошукових заходів її виявили на околиці одного із сіл Дворічанського району Харківської області. Обидва транспортні засоби були завантажені сирною продукцією, а от жодних супроводжуючих документів на товар не було.

Виявлену сирну продукцію вагою 17,9 тонн та 2 автомобілі, попередня сума оцінки  яких склала  майже 2 мільйони гривень, передано компетентним органам. 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси