(ВІДЕО) Літаком Ан-2 в Польщу контрабандисти планували перемістити 75 ящиків сигарет

НАЗАД
26 лютого 2016 18:29

В рамках кримінального провадження оперативно-розшукові підрозділи Західного регіонального управління Держприкордонслужби з залученням мобільної застави затримали літак Ан-2. Його викрили під час посадки д

Як вже повідомлялося, в рамках кримінального провадження оперативно-розшукові підрозділи Західного регіонального управління Держприкордонслужби з залученням мобільної застави затримали літак Ан-2. Його викрили під час посадки для загрузки сигаретами на одному з покинутих господарств в Кременецькому районі Тернопільської області. Літаком порушники планували перемістити в Польщу велику кількість тютюнових виробів.

Операція тривала не один день, адже порушники декілька разів міняли місце злету та посадки. Постійно здійснювався оперативний обмін інформацією з прикордонниками Польщі.

На місці затримання також було виявлено 5 чоловіків, серед яких, ймовірні, організатори, а також посібники і пілоти, та 2 автівки. Деякі з громадян після викриття намагалися втекти з місця, однак це їм не вдалося, прикордонники їх затримали.

В літаку прикордонники виявили близько 60 ящиків з сигаретами та ще 15 в одній з автівок.

Про дане затримання українські прикордонники оперативно повідомили своїх польських колег, аби ті провели пошуки на своїй території, адже після затримання стало відоме приблизне місце доставки сигарет.

В даний час оперативно-слідчою групою СБУ та Держприкордонслужби на місці затримання проводяться слідчі дії.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси