В Україну з Росії йшла жінка з паспортом, що був виданий на непідконтрольній території

НАЗАД
22 квiтня 2016 12:00

Учора співробітники відділу прикордонної служби «Дергачі» Харківського загону, під час перевірочних заходів виявили громадянку з недій

Учора співробітники відділу прикордонної служби «Дергачі» Харківського загону, під час перевірочних заходів виявили громадянку з недійсним паспортом. З'ясувалося, що документ був виданий незаконними збройними формуваннями на території окремих районів Луганської області.

42-річна жителька Луганська перетинаючи кордон в пункті пропуску «Гоптівка» надала для перевірки паспорт, що був виданий на непідконтрольній території. Слідувала вона в Україну з Росії в пішому порядку. Зі слів жінки паспорт громадянки України вона втратила в м. Луганськ. Далі в паспортному столі окупованого міста їй видали такий документ, з яким вона й вирішила потрапити на контрольовану Україні територію, перед цим виїхавши в Росію. При собі вона мала ксерокопію паспорта громадянина України.

З метою проведення фільтраційних заходів та встановлення всіх обставин громадянку передано співробітникам правоохоронних органів.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси