В результаті взаємодії прикордонники України та Румунії знову затримали порушника у гідрокостюмі та контрабандні цигарки

НАЗАД
30 березня 2016 16:44

На Закарпатті прикордонники України та Румінії знову запобігли переміщенню через кордон партії контрабандних сигарет та затримали ще одного «водолаза», який скоріш за все їх переправляв

На Закарпатті прикордонники України та Румінії знову запобігли переміщенню через кордон партії контрабандних сигарет та затримали ще одного «водолаза», який скоріш за все їх переправляв.

Затримання відбулось завдяки спільним оперативним заходам, які нині проводять прикордонники двох країн, та швидкому обміну інформацією, між вартовими кордону.

Так, сьогодні близько 6-ї години ранку прикордонників Мукачівського загону про ймовірну протиправну діяльність поблизу держкордону повідомили румунські колеги. Терміново вислана група реагування за 30 м від кордону на береговій відмілині р.Шипурка затримала невідому особу в гідрокостюмі та виявила доріжку слідів групи осіб, що вели у бік держрубежу. Як вдалось дізнатись зі слів затриманого, він є громадянином України та мешкає в одному з районів прикордоння.

Про факт затримання прикордонники відразу повідомили румунських колег. Після чого навпроти місця виявлення правопорушника було знайдено ящики з тютюновими виробами. Зараз ведуться пошукові дії по виявленню спільників «водолаза».

Затриманого доставлено у відділ прикордонної служби «Великий Бичків» для проведення фільтраційно-перевірочних заходів. Оскільки при затриманні правопорушник чинив злісну непокору законним вимогам прикордонного наряду, то стосовно нього було складено протоколи за ст. 185-10 КУпАП та  ч.1 ст. 204-1 КУпАП.  Подальшу оцінку діям громадянина України даватиме суд.

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси