В Харківській області від розриву невідомого вибухового предмету загинув співробітник Держприкордонслужби

НАЗАД
30 серпня 2019 23:13

Під час несення служби на кордоні в межах Харківської області у результаті розриву невідомого вибухового предмету від отриманого поранення загинув прикордонник.

Прикордонний наряд Харківського загону виконував визначені завдання з довготривалим несенням служби неподалік державного кордону з Росією. Військовослужбовці прикривали підступи до держрубежу в межах Вовчанського району на певній віддаленості від підрозділу.

Близько 19-ї години 30 серпня в момент перепочинку та розігріву їжі стався розрив невстановленого поки вибухового предмету. В наслідок цього військовослужбовець за контрактом отримав поранення в шию.

Інший прикордонник зі складу наряду негайно надав пораненому першу допомогу, повідомив у підрозділ і на місце була викликана швидка.

Дорогою до лікарні 35-річний інспектор прикордонної служби помер в автомобілі швидкої медичної допомоги.

Про дану подію прикордонники поінформували співробітників Нацполіції, ДБР, військової прокуратури та СБУ. На місці, де стався вибух, працюють слідчі.

Державна прикордонна служба України висловлює глибокі слова співчуття рідним та близьким військовослужбовця, який загинув під час несення служби охороняючи український кордон.

Для об’єктивного встановлення причин, що призвели до загибелі охоронця кордону на місці також працює група офіцерів прикордонного відомства.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси