В Адміністрації прикордонного відомства України відбулась зустріч з питань інтегрованого управління кордонами

НАЗАД
02 жовтня 2019 11:00

1 жовтня в Адміністрації Держприкордонслужби відбулось чергове засідання Віртуального контактного аналітичного центру з питань інтегрованого управління кордонами.

У засіданні взяли участь суб’єкти інтегрованого управління кордонами, представники секретаріату Кабінету Міністрів України, Консультативної місії  Європейського Союзу EUAM та групи радників ЄС високого рівня.

Із початком заходу перший заступник Голови Держприкордонслужби Володимир Нікіфоренко привітав учасників зі схваленням Урядом Стратегії інтегрованого управління кордонами на період до 2025 року та висловив слова вдячності міжнародним експертам за постійну та послідовну підтримку прикордонного менеджменту в Україні.

«Це стало можливим у результаті спільної творчої роботи усіх суб’єктів інтегрованого управління кордонами та за участі європейських експертів, міжнародної групи радників ЄС високого рівня та за підтримки Європейського агентства FRONTEX і Консультативної місії ЄС EUAM»», - відмітив він.

На засіданні було презентовано проєкт Плану заходів на 2020-2022 роки з реалізації Стратегії інтегрованого управління кордонами, обговорено його зміст і розглянуто процедури міжвідомчого погодження.

У цілому План заходів отримав загальну підтримку всіх учасників засідання Віртуального контактного аналітичного центру.

Варто зазначити, що реалізація Плану сприятиме запровадженню європейських принципів інтегрованого управління кордонами, вдосконаленню міжнародного, прикордонного та міжвідомчого співробітництва і механізмів співпраці між суб’єктами. А також слугуватиме координації зусиль уповноважених державних органів для комплексного та гнучкого реагування на сучасні загрози у сфері безпеки державного кордону та забезпечення його відкритості для провадження транскордонної діяльності.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси