У пункті пропуску «Тиса» прикордонники Чопського загону виявили радіоактивну речовину

НАЗАД
22 вересня 2016 13:42

Учора вночі у пункт пропуску «Тиса» на виїзд з України прямував легковий автомобіль «Фольксваген» з причепом під керуванням 42-річного громадянина України. Однак щойно автомобіль прибув на територію пункту пропуску, спрацював спеціальний комплекс автомати

Учора вночі у пункт пропуску «Тиса» на виїзд з України прямував легковий автомобіль «Фольксваген» з причепом під керуванням 42-річного громадянина України. Однак щойно автомобіль прибув на територію пункту пропуску, спрацював спеціальний комплекс автоматизованого контролю за переміщенням радіоактивних та ядерних матеріалів  «Янтар».

З метою проведення спільного огляду з представниками екологічної та  митної служб автомобіль було виведено із загального потоку транспортних засобів.  Під час здійснення радіаційного обстеження над причепом авто було зафіксовано підвищений рівень гамма-випромінювання. При детальному огляді причепу було виявлено поліетиленові пакети з речовиною із написом «Фітіль для гасових ламп», на яку і спрацював спеціальний комплекс автоматизованого контролю. 

Пакети з радіоактивною речовиною у громадянина України вилучено, їх буде передано відповідним компетентним органам.

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси