У «Міловому» виявили двох осіб з липовими довідками про негативний результат тесту на COVID-19

НАЗАД
14 сiчня 2021 09:41

Увагу охоронців кордону подорожні привернули своєю знервованою поведінкою.

Учора двоє українців прямували до РФ через пункт пропуску «Мілове». На контроль разом із паспортами чоловіки надали довідки про негативний результат ПЛР на COVID-19, які є підставою звільнення від самоізоляції. При цьому особи поводилися схвильовано.

Під час ретельної перевірки їх документів, прикордонники встановили, що обидва чоловіки прибули в Україну з РФ напередодні вночі. Після встановлення додатку «Вдома» вони прослідували до місця проведення самоізоляції. Однак за дві години ці чоловіки прибули в пункт пропуску «Мілове» для слідування у зворотному напрямку. Згодом чоловіки зізналися правоохоронцям, що тести вони не здавали, а фальшиві довідки придбали за винагороду.  

Пред’явників підроблених документів передано співробітникам Національної поліції для прийняття правового рішення.

Нагадаємо, що з 11 січня 2021 року РФ віднесено до країн, які перебувають в «червоній» зоні, тому громадяни, які в’їжджають на територію України, окрім  маскового режиму та температурного скринінгу, також повинні дати згоду на проведення заходів обов’язкової самоізоляції з використанням застосунку «Вдома» або обсервації.

Іноземці та особи без громадянства повинні мати поліс (свідоцтва, сертифікат) страхування, що виданий страховою компанією, зареєстрованою на території України та покриває витрати пов’язані з лікуванням COVID-19, та діє на строк перебування в Україні.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси