Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Для отримання консультації звертайтесь на email: dovira@dpsu.gov.ua
У Львові відбулася зустріч експертів аналітичних підрозділів прикордонних відомств України та Словаччини
16/05/19 - 09:27

Під час зустрічі представники обох країн проаналізували стан взаємодії та оцінили обстановку на українсько-словацькому державному кордоні та констатували, що вона є контрольованою.

Протягом 14 - 16 травня 2019 року в м. Львів відбулась чергова робоча зустріч експертів аналітичних підрозділів прикордонних відомств України та Словацької Республіки. У зустрічі вчергове взяв участь перший секретар Посольства України з прикордонних питань у Словацькій Республіці Андрій Вальчук.

Під час зустрічі представники обох країн проаналізували стан взаємодії та оцінили обстановку на українсько-словацькому державному кордоні та констатували, що вона є контрольованою.

Крім того, аналітики проаналізовали обстановку на спільній ділянці державного кордону у минулому році та спрогнозували її розвиток на найближчий період.

Основними ризиками у сфері безпеки українсько-словацького державного кордону залишаються нелегальна міграція та незаконне переміщення через кордон підакцизних товарів, у тому числі з використанням малих літальних апаратів.

Сторони підтвердили, що спільна оцінка загроз є дієвим механізмом для прогнозування обстановки та прийняття своєчасних і адекватних рішень з протидії незаконній міграції та іншим видам протиправної діяльності.

Серед іншого обговорювався стан інформаційної взаємодії та можливості її удосконалення відповідно до досягнутих домовленостей.

Варто заначити, що проведення цієї зустрічі стало кінцевим етапом реалізації Державною прикордонної службою завдань щодо спільного аналізу загроз прикордонній безпеці з прикордонними відомствами суміжних країн визначених Концепцією інтегрованого управління кордонами та Річною  національною програмою Україна-НАТО на 2019 рік.

 

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню