У Кропивницькому одна з вулиць тепер носить ім’я загиблого прикордонника Олега Паршутіна

НАЗАД
27 серпня 2016 12:51

Олег Паршутін проходив службу в Донецькому прикордонному загоні та добровільно поїхав на схід захищати Батьківщину. В цивільному житті прикордонник працював в Кіровоградському хлібзаводі.

Олег Паршутін проходив службу в Донецькому прикордонному загоні та добровільно поїхав на схід захищати Батьківщину. В цивільному житті прикордонник працював в Кіровоградському хлібзаводі.

Вночі 31 липня 2014 року в результаті обстрілу з гранатометів бойовиками прикордонного підрозділу «Василівка», що в Амвросіівському районі Донецької області життя Олега обірвалося. Велика кількість людей втратила важливу і дорогу для себе людину. За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, Указом Президента України посмертно нагороджено орденом «За мужність» III ступеня та відзнакою у вигляді нагрудного знака «За заслуги» II ступеня.

Сьогодні в Кропивницькому регіональним представництвом «Української Спілки прикордонників» за підтримки Адміністрації Державної прикордонної служби України проведено мітинг-реквієм за загиблим Олегом Паршутіним. В цей день в пам'ять про героя на стіні біля центрального в’їзду до ПАТ «Кіровоградський хлібозавод», у якому Олег працював протягом 17 років до призову за мобілізацією, відкрили Меморіальну дошку. Також на честь відважного прикордонника перейменували одну з вулиць міста. Тепер вулиця Аерофлотська носитиме назву Олега Паршутіна.

Віддати данину шани загиблому охоронцю кордону прийшли його рідні та друзі, перший заступник Голови Держприкордонслужби України Василь Серватюк та представники прикордонного відомства, керівництво області та міста, представники силових і правоохоронних структур області, жителі міста. На заходи також залучили Почесну варту разом зі Знаменною групою від Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота.

Перший заступник Голови Держприкордонслужби висловив співчуття найдорожчим для Олега людям – дружині Оксані, донечці Юлії, усім рідним та близьким, і запевнив що прикордонна служба й надалі робитиме усе задля увічнення пам’яті Героїв, подвиг яких буде вічно жити у серцях людей.

Вічна пам'ять Герою!

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси