У Держприкордонслужбі зафіксовано 117 випадків захворювання на COVID-19

НАЗАД
09 липня 2020 09:56

Минулої доби підтверджено три нових випадки інфікування прикордонників.

Також надійшли результати тестів працівниці відомства з Львівщини, яка, на жаль, померла минулого тижня в лікарні. У 65-річної жінки були супутні хвороби, а ПЛР-тестування підтвердило коронавірус.

Станом на 9 липня за результатами тестування військовослужбовців та працівників Державної прикордонної служби України зафіксовано 117 позитивних тестів на COVID-19.

Із загальної кількості військовослужбовців та працівників Держприкордонслужби, які отримали лабораторне підтвердження захворювання на коронавірус, одужали 81, ще 34 особи продовжують лікуватися – 13 стаціонарно та 21 – амбулаторно. На жаль, зафіксовано два летальних випадки.

Також під контролем медиків наразі знаходяться понад 120 прикордонників, які контактували з хворими.

Підрозділи охорони здоров’я Держприкордонслужби постійно контролюють процес лікування хворих, визначають коло контактних осіб, відслідковують стан їх самопочуття та забезпечують проведення експрес-тестів чи ПЛР-діагностики на наявність захворювання.

Зазначимо, що військовослужбовців та працівників Держприкордонслужби України, які мали контакт з особами, хворими на COVID-19, а також тих, хто під час виконання службових обов’язків змушений контактувати зі значною кількістю людей, тестують на наявність антитіл до коранавірусу SARS-CoV-2.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси