У Будапешті представники Держприкордонслужби України та Служби захисту правоохоронних органів Угорщини обговорили питання співпраці

НАЗАД
23 сiчня 2019 12:20

Внутрішня та власна безпека Держприкордонслужби продовжує розвивати тісну співпрацю з колегами суміжних країн задля підвищення ефективності протидії корупційним та іншим протиправним діянням на спільній ділянці кордону.

Нині в Будапешті відбулася робоча зустріч керівника Департаменту внутрішньої та власної безпеки Адміністрації Держприкордонслужби Ігоря Крижанівського з директором Служби захисту правоохоронних відомств Національної служби захисту Угорщини Єне Сабо. Додамо, що цей угорський підрозділ є основним органом, який веде боротьбу з корупцією в країні.

Перш за все сторони обговорили форми подальшого співробітництва. Крім того, відбувся обмін презентаціями і практичним досвідом.

Зокрема Ігор Крижанівський подякував колегам за можливість проведення зустрічі і налагодження взаємодії та зазначав, що в Державній прикордонній службі України чітко витримується принципова позиція в боротьбі з корупцією, яка була і залишається пріоритетною для Служби.

«На даний момент до основних напрямів діяльності підрозділів ВБ відносяться власна безпека, внутрішня безпека та проведення службових розслідувань за фактами неналежного виконання персоналом своїх службових обов'язків», - наголосив керівник Департаменту внутрішньої та власної безпеки.

Також він додав «у той же час, робота підрозділів носить превентивний характер і спрямована на недопущення втягування персоналу в злочинну діяльність».

У ході обговорення українська та угорська делегації відмітили важливість зміцнення міжнародного та двостороннього співробітництва, як важливого елементу боротьби з корупцією. Серед іншого наголошувалося на необхідності обміну досвідом та підвищенні ефективності заходів, особливо в межах пунктів пропуску через українсько-угорський державний кордон.

Ігор Крижанівський та Єне Сабо також висловилися за взаємну допомогу під час проведення розслідувань щодо корупційних дій та інших службових правопорушень, вчинених по обидва боки кордону. Крім того, керівники обговорили можливість підписання спільного документу про подальшу співпрацю, в якому будуть виписані чіткі кроки співробітництва між Адміністрацією Державної прикордонної служби України та Національної служби захисту Угорщини у сфері запобігання та протидії корупції.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси