Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
У «Борисполі» спроба трьох іракців та іранця видати себе за громадян інших країн не вдалася
14/08/18 - 12:43

Сьогодні в міжнародному аеропорту «Бориспіль» в рамках відпрацювання цільових профілактичних заходів «Мігрант» та завдяки професійним діям прикордонників Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» вдалося виявити 4 іноземців-правопорушників.

Так, під час оформлення пасажирів, які прибули з Туреччини, на паспортний контроль підійшло троє громадян Великобританії. Однак у інспектора прикордонної служби виникли сумніви щодо дійсності їхніх документів. Вже  під час детальної перевірки паспортів встановлено, що вони підроблені. Іноземці в такий спосіб намагались через територію України потрапити до однієї з країн ЄС. Горе-подорожувальники повідомили, що підроблені документи їм коштували близько 11 тисяч євро і що насправді вони є громадянами Іраку.

Правопорушників буде повернуто зворотним рейсом та заборонено в‘їзд на територію України терміном на 3 роки.

Крім того, під час перевірки документів пасажирів транзитного прямування прикордонники перевірили документи громадянина Ірану. Він прямував до Тегерану за своїм дійсним паспортним документом. Проте через декілька хвилин плани в іноземця змінились і він вирішив спробувати потрапити до Італії, скориставшись при цьому паспортним документом громадянина Франції. Однак іноземець не розраховував на пильність прикордонників, які відразу виявили правопорушення.

Іноземця також буде повернуто зворотним рейсом.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню