У «Борисполі» спроба трьох іракців та іранця видати себе за громадян інших країн не вдалася

НАЗАД
14 серпня 2018 12:43

Сьогодні в міжнародному аеропорту «Бориспіль» в рамках відпрацювання цільових профілактичних заходів «Мігрант» та завдяки професійним діям прикордонників Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» вдалося виявити 4 іноземців-правопорушників.

Так, під час оформлення пасажирів, які прибули з Туреччини, на паспортний контроль підійшло троє громадян Великобританії. Однак у інспектора прикордонної служби виникли сумніви щодо дійсності їхніх документів. Вже  під час детальної перевірки паспортів встановлено, що вони підроблені. Іноземці в такий спосіб намагались через територію України потрапити до однієї з країн ЄС. Горе-подорожувальники повідомили, що підроблені документи їм коштували близько 11 тисяч євро і що насправді вони є громадянами Іраку.

Правопорушників буде повернуто зворотним рейсом та заборонено в‘їзд на територію України терміном на 3 роки.

Крім того, під час перевірки документів пасажирів транзитного прямування прикордонники перевірили документи громадянина Ірану. Він прямував до Тегерану за своїм дійсним паспортним документом. Проте через декілька хвилин плани в іноземця змінились і він вирішив спробувати потрапити до Італії, скориставшись при цьому паспортним документом громадянина Франції. Однак іноземець не розраховував на пильність прикордонників, які відразу виявили правопорушення.

Іноземця також буде повернуто зворотним рейсом.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси