У «Борисполі» правоохоронці виявили незадекларовані товари орієнтовною вартістю близько 1 млн доларів США

НАЗАД
14 липня 2021 14:44

Заходи щодо протидії незаконному переміщенню через кордон підакцизних товарів проводились за інформуванням співробітників оперативно-розшукового підрозділу ОКПП «Київ».

Нещодавно до аеропорту «Бориспіль» з Лейпцига та Баку прибув вантаж з різних вартісними товарами. Для ухилення від сплати обов’язкових митних платежів контрабандисти переправляли вантаж від виглядом відправлень з особистими речами.

Днями правоохоронці провели обшуки в приміщеннях одного з терміналів митного посту «Бориспіль». В ході проведення обшуків правоохоронці виявили запчастини до автомобілів «Tesla», ювелірні вироби «Tifani», різні товари APPLE (мобільні телефони, комп’ютери, пристрої TV-12, смарт годинники, бездротові зарядні пристрої, бездротові навушники), смарт годинники та мобільні телефони Xiami, бездротові навушники Redmi, окуляри віртуальної реальності, інструменти та фарби для татуювання, 700 кг тютюну до кальяну без акцизних марок.

За оперативними даними, контрабандну продукцію ділки планували реалізувати через афілійовані точки оптової та роздрібної торгівлі.

Заходи із викриття правопорушення проводили співробітники Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ спільно із слідчими Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області за процесуального керівництва Київської обласної прокуратури та у взаємодії з оперативними співробітниками ОКПП «Київ» Держприкордонслужби.

Виявлений незадекларований товар вилучено до рішення суду. Орієнтовна вартість вилученого товару складає близько 30 000 000 грн.

Слідчі дії тривають.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси