Троє українців намагались ввезти в Україну автівки за підробленими дорученнями

НАЗАД
21 жовтня 2015 10:19

Три автомобілі, які намагались ввезти в Україну за підробленими документами, виявили вчора в пункті пропуску «Ягодин» прикордонники Луцького загону спільно з працівниками фіскальної слу

Три автомобілі, які намагались ввезти в Україну за підробленими документами, виявили вчора в пункті пропуску «Ягодин» прикордонники Луцького загону спільно з працівниками фіскальної служби.

Під час перевірки автомобіля «Мітцубісі» німецької реєстрації, водій  19-річний  громадянин України надав доручення на право керування транспортним засобом, але у працівників пункту пропуску виникли сумніви щодо дійсності документів. Як виявилось, сам документ містив ознаки підробки. Невдовзі спільною оглядовою групою було затримано ще два автомобілі «Опель» польської реєстрації. Автівки теж намагались ввезти за підробленим дорученням на право керування двоє українців.

Транспортні засоби разом з водіями передали співробітникам МВС. Відносно затриманих складені документи за ознаками злочину, передбачених ст. 358 ч. 2 КК України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів».

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси