телефон довiри - 0 800 218 808
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
Ситуація на адмінмежі з ТОТУ АР Крим залишається напруженою
08/08/16 - 09:45

Сьогодні на ранок на КПВВ «Чонгар» пропуск здійснюється в обидва напрямки, але вкрай повільно. Навпроти КПВВ «Чаплинка» контролюючі органи країни-окупанта здійснюють пропуск лише тих, хто прямує на тимчасово окупований півострів. Повністю заблокованим зал

Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на адмінмежі із тимчасово окупованим Кримом зберігається напруженою, але контрольованою.

Після опівночі 8 серпня окупанти знову припинили пропуск осіб навпроти КПВВ «Каланчак».  

Таким чином, станом сьогодні на ранок на КПВВ «Чонгар» пропуск здійснюється в обидва напрямки, але вкрай повільно. Навпроти КПВВ «Чаплинка» контролюючі органи країни-окупанта здійснюють пропуск лише тих, хто прямує на тимчасово окупований півострів. Повністю заблокованим залишається КПВВ «Каланчак», на цьому напрямку російські правоохоронці не здійснюють пропуск в обидва боки. 

В той же час суттєвого скупчення автотранспорту в КПВВ на адмімежі немає. У чергах на КПВВ «Чонгар» та «Чаплинка» очікує трохи більше 100 автомобілів.

Також підвищеною залишалася і активність країни агресора Росії поблизу адмінмежі. Учора прикордонники спостерігали над півостровом польоти 9 вертольотів Мі-8 ЗС РФ та 2 БПЛА.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню