Схвалено Програму розвитку Національної академії Державної прикордонної служби України до 2025 року

НАЗАД
25 листопада 2020 16:02

Сьогодні відбулося засідання Наглядової ради Національної академії Держприкордонслужби України ім. Б. Хмельницького, яке через карантинні обмеження пройшло онлайн.

На засіданні обговорювалася питання розвитку Національної академії як провідного наукового центру досліджень та інноваційних розробок у галузі національної безпеки, посилення конкурентоспроможності прикордонного вишу на ринку освітніх послуг.

Це засідання було другим. У своєму вступному слові Голова Наглядової ради Народний депутат України Павло Сушко позитивно оцінив реалізацію раніше визначених завдань.

Ректор Національної академії генерал-майор Олександр Луцький доповів присутнім результати діяльності прикордонного вишу у 2020 році. Він поінформував щодо виконання державного замовлення, змін у системі підготовки фахівців, забезпечення освітнього процесу в умовах карантинних обмежень, розподілу випускників за рейтингом та інші аспекти роботи прикордонного вишу.

Андрій Вітренко, заступник Міністра освіти і науки України, пообіцяв всебічну свою підтримку розвитку вишу. Ректор Хмельницького національного університету Микола Скиба акцентував увагу на необхідності максимально забезпечити питання акредитаційної діяльності в академії.

Наглядова рада затвердила Програму розвитку Національної академії Державної прикордонної служби України до 2025 року та схвалила стратегічний напрямок покращення системи професійної підготовки. Напрямок спрямований на підготовку висококваліфікованих кадрів, здатних впроваджувати системні зміни в інтегрованому управлінні кордонами на основі кращих європейських та світових практик.

Також на засіданні визначили подальші завдання щодо активізації проведення фундаментальних та прикладних досліджень у сфері забезпечення діяльності Держприкордонслужби, поглиблення наукового та науково-технічного співробітництва з провідними закладами вищої освіти України та зарубіжних країн. Крім того, обговорювалися подальші дії щодо інформатизації освітньої діяльності, запровадження в освітній процес системи багатофункціональних тренажерів і симуляторів та систем імітаційного моделювання, доукомплектування кафедр необхідним навчально-матеріальним забезпеченням.

Підсумовуючи результати засідання, Павло Сушко висловив сподівання, що Наглядова Рада надалі успішно допомагатиме розвитку прикордонного вишу. Зокрема, вищий орган управління Національною академією сприятиме залученню фінансових ресурсів, організації взаємодії з державними органами, органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями та суб’єктами господарювання в інтересах підвищення якості освітньої діяльності академії.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси