Шістьох порушників кордону затримали прикордонники на Закарпатті

НАЗАД
31 травня 2023 12:40

Шістьох чоловіків, які намагались незаконно перетнути держрубіж, затримали впродовж доби прикордонники Мукачівського загону в рамках проведення спецоперації «Захід-2023».

Трьох закарпатців та одного жителя Івано-Франківщини у ході реалізації інформації, що надійшла від співробітників оперативно-розшукового відділу, затримали сьогодні вранці неподалік від кордону з Угорщиною військовослужбовці відділу «Лужанка».

Ще одного закарпатця військовослужбовці цього ж відділу затримали учора ввечері. Чоловік намагався утекти від прикордонного наряду, щоб його зупинити прикордонники здійснили кілька попереджувальних пострілів.

А на кордоні з Румунією прикордонники відділення «Солотвино» затримали мешканця Київщини. Спритник після подолання загороджувального паркану спробував незаконно перетнути держрубіж.

Стосовно затриманих складено протоколи про адмінправопорушення, передбачене ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», справи скерували до суду.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси