(ВІДЕО) Щодо ситуації навколо екіпажу СЧС «Норд»

НАЗАД
19 квiтня 2018 16:27

Державна прикордонна служба України повідомляє, що 19 квітня близько 6.00 двоє громадян України, членів судокоманди СЧС «Норд» обманним шляхом виїхали з України до Білорусі.

Державна прикордонна служба України повідомляє, що 19 квітня близько 6.00 двоє громадян України, членів судокоманди СЧС «Норд» обманним шляхом виїхали з України до Білорусі.

В аеропорту «Жуляни» на рейс, що слідував до Білорусі, зареєструвалося, нібито, двоє громадян РФ, які на паспортний контроль пред’явили документи громадян РФ, видані в генконсульстві РФ в місті Харків. Оскільки українська сторона в жодному разі не визнає документи, які видані окупаційною владою РФ в Криму, але це не розповсюджується на документи, які видані офіційно діючими диппредставництвами РФ на території України та, оскільки транскрипція прізвищ громадян в паспортах РФ відрізнялася від ідентифікаційних цих громадян України – членів суднокоманди «Норд», які містилися в базах даних, ці громадяни були пропущені через кордон та вилетіли до Білорусі. На момент вильоту відповідних доручень від інших правоохоронних органів чи рішень судів щодо обмеження у виїзді членів суднокоманди на адресу Держприкордонслужби не надходило. 

Враховуючи те, що існують підстави сумніватися у законності видачі громадянам України – членам суднокоманди «Норд» документів, які, нібито, підтверджують громадянство РФ, о 15.20, під час оформлення пасажирів на рейс, що слідував до Мінська Державна прикордонна служба України відмовила у виїзді ще 7 громадянам України – членам суднокоманди «Норд», які надали на прикордонний контроль аналогічні документи громадян РФ, вилучила їх та склала протоколи про чергову спробу незаконного порушення державного кордону України. Матеріали направлені до суду.

Членам суднокоманди «Норд» в черговий раз запропоновано звернутися до органів Державної міграційної служби України задля підтвердження громадянства України та виїзду в подальшому до місць постійного проживання на законних підставах.

За цим фактом проінформовано МЗС, СБУ та інші правоохоронні органи.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси