ЄС передав прикордонникам шоломи та бронежилети на суму майже 1 млн євро

НАЗАД
08 липня 2022 14:27

ЄС у межах проєкту «Підтримка ЄС у зміцненні інтегрованого управління кордонами в Україні (EU4IBM)» передав Державній прикордонній службі України індивідуальні засоби захисту, зокрема шоломи та бронежилети, на загальну суму понад 977 тис. євро.

«В умовах неспровокованої та невиправданої агресії з боку Російської Федерації Державна прикордонна служба України продемонструвала найвищу відданість справі захисту безпеки кордонів, а також здатність створити умови для упорядкованого перетину кордону мільйонами громадян України, які рятувались від лиха війни. Надання засобів особистого захисту співробітникам Прикордонної служби є одним з наших головних пріоритетів, оскільки для ЄС людина та її безпека є основною цінністю», - зазначив Ксав’є Камю, керівник відділу належного врядування та верховенства права Представництва ЄС в Україні.

Від кінця лютого 2022 року Європейський Союз в рамках проєкту EU4IBM послідовно надавав невідкладну допомогу для підтримки роботи органів, що працюють на кордонах України. Проєкт, зокрема, поставив низку засобів життєзабезпечення, таких як готові страви та аптечки першої допомоги, а також інше обладнання на суму близько 300 тис. євро для Держприкордонслужби та Державної митної служби України. Наразі тривають закупівлі для задоволення інших потреб служб, в тому числі придбання додаткових засобів індивідуального захисту, дизельних генераторів, камер тощо.

«Інтегроване управління кордонами є ключовим для безпечного, швидкого та належного керування пасажирами та товарами, що перетинають кордони. Нова реальність вимагає застосування більш ефективних інструментів та практик для управління безпрецедентно інтенсивним транскордонним потоком між Україною та її сусідами з ЄС, а також для реагування на нові виклики безпеки на інших кордонах країни, і ми підтримуємо Україну, зосередившись на найважливіших та невідкладних потребах», - відмітив Арунас Адоменас, керівник проєкту EU4IBM.

Нагадаємо, що проєкт «Підтримка ЄС у зміцненні інтегрованого управління кордонами в Україні (EU4IBM)», що фінансується Європейським Союзом та втілюється Міжнародним центром з розвитку міграційної політики (ICMPD), спрямований на підтримку впровадження реформ, які наближають українську систему управління кордонами до стандартів та передової практики Європейського Союзу в межах Стратегії інтегрованого управління кордонами України, ухваленої Кабінетом Міністрів України 24 липня 2019 року.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси