Рух вантажівок через пункт пропуску «Вишнє-Нємецке» тимчасово розблоковано

НАЗАД
22 листопада 2023 08:44

У ході взаємодії з представниками Прикордонної поліції Словацької Республіки отримано інформацію про тимчасове зняття блокування руху для вантажівок на напрямку пункту пропуску «Вишнє-Нємецьке».

Відмітимо, що станом на ранок на території Словаччини перед пунктом пропуску «Вишнє-Нємецке» в напрямку України перебуває близько 350 вантажних транспортних засобів.

Загалом за минулу добу через пункти пропуску «Ужгород – Вишнє- Нємецке» кордон перетнули 250 вантажівок в обидва напрямки і ці показники є щонайменше на 100 одиниць транспорту менші ніж за попередні дні.

Як повідомлялося раніше, учора, 21 листопада, за інформацією Прикордонної поліції Словацької Республіки, з 13.30 розпочалося блокування руху для вантажного автотранспорту, що рухався у напрямку словацького пункту пропуску «Вишнє-Нємецке», суміжному з українським пунктом пропуску «Ужгород».

Також зауважимо, що пропуск легкового автомобільного транспорту та автобусів на в’їзд та виїзд в пункті пропуску продовжує здійснюватися в шатному режимі.

У разі зміни ситуації, Державна прикордонна служба України повідомлятиме про це на своїх інформаційних ресурсах.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси