Російська сторона в односторонньому порядку оформила 68-й, так званий, «гумконвой»

НАЗАД
24 серпня 2017 09:12

Російська сторона в односторонньому порядку здійснила оформлення чергового (шістдесят восьмого), так званого, «гуманітарного конвою». Оскільки його переміщення відбувалося з грубим порушенням норм міжнародного та вітчизняного законодавства українська міжв

Сьогодні вранці російська сторона в односторонньому порядку здійснила оформлення чергового (шістдесят восьмого), так званого, «гуманітарного конвою».  

Оскільки переміщення т.з. «гумконвою» відбувалося з грубим порушенням норм міжнародного та вітчизняного законодавства і погоджених з Міжнародним комітетом Червоного Хреста модальностей, українська міжвідомча група здійснювала лише візуальне спостереження без виконання контрольних функцій.

Загалом з 6.30 до 7.55 через російські пункти пропуску «Матвєєв Курган» та «Донецьк» на в’їзд в Україну прослідувало 2 колони т.з. «гумконвою» у складі 56 автомобілів.

У вантажівках нібито перевозили дитячі харчові набори, медикаменти, медичне обладнання та учбову літературу.

Однак враховуючи те, що вантаж переміщувався у закритих упаковках, зведеній групі не вдалось отримати достеменну інформацію про його вміст, характер та номенклатуру. Крім того, завантаженість транспортних засобів складала близько 55 %.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси