(ВІДЕО) Провальна поїздка до кордону з Румунією - майже 50 тисяч євро на вітер

НАЗАД
07 травня 2024 11:06

Біля українсько-румунського кордону прикордонники затримали порушників та організаторів протиправної діяльності на двох автомобілях.

Зокрема, реалізуючи оперативну інформацію, оперативні співробітники Чернівецького прикордонного загону на ділянці відділу «Красноїльськ», неподалік кордону, затримали 7 чоловіків та місцевого жителя-провідника.

Під час затримання двоє із них намагались втекти та чинили опір прикордонному наряду та нанесли тілесні ушкодження одному з прикордонників. Тому правоохоронцям довелося здійснити попереджувальні постріли вгору.

Крім того, в ході подальших оперативних заходів, прикордонники виявили та затримали 2 автомобілі, в яких перебували троє чоловіків. Як з’ясувалося, в транспортному засобі був головний організатор протиправної схеми та двоє водіїв, які доставили вищезгаданих «клієнтів» до кордону.

Встановлено, що затриман­і – жителі Чернівецької, Вінницької, Івано-Франківської, Чернігівської та Житомирської областей –за доставку до кордону з Румунією організатору заплатили по 7 тисяч євро з кожного.

Відносно них складені матеріали за статтями 204-1 та 185-10 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Щодо головного організатора схеми та його помічників до правоохоронних органів направлено повідомлення за статтею 332 Кримінального кодексу України. Відомості внесені до ЄРДР.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси