Прикордонників, які охороняють морські рубежі відвідав відомий український шоумен

НАЗАД
04 серпня 2015 09:23

До прикордонників Маріупольського загону морської охорони завітав відомий  шоумен та телеведучий Сергій Притула. З собою для охоронців морських рубежів український гуморист привіз комп

До прикордонників Маріупольського загону морської охорони завітав відомий  шоумен та телеведучий Сергій Притула. З собою для охоронців морських рубежів український гуморист привіз комплекти сучасного  водолазного спорядження, яке використовуватиметься при здійсненні рятувальних та пошукових операцій на воді.

Варто зазначити, що займаючись волонтерською діяльністю Сергій Притула вже неодноразово допомагав прикордонникам. Протягом року за час неоголошеної війни «Тернопільський Сірий» допомагає українським військовим оптикою, різного роду амуніцією та іншими вкрай необхідними речами. Незважаючи на різні обставини він разом зі своїми хлопцями часто навідується на передній край та намагається забезпечити захисників найнеобхіднішим. «Тільки конкретна робота стане справжнім виявом як підтримки, так і доброї справи в цілому», - зазначив Сергій.  

Під час візиту Сергій Притула подякував прикордонникам за їхню мужність та побажав захисникам кордону невразливості. У свою чергу командир загону від усього персоналу подякував за таку важливу  підтримку та  допомогу, а також вручив грамоту. 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси