(ВІДЕО) Прикордонники здобули інформацію про військовий підрозділ з-під москви, який готувався до нападу

НАЗАД
02 липня 2022 10:45

На Чернігівщині оперативні співробітники Державної прикордонної служби України у ході виконання завдань виявили зовнішній накопичувач.

Як з’ясувалося, на ньому знаходилися документи однієї з військових частин рф, яка брала участь у бойових діях на території України.

Прикордонники вивчили та ретельно проаналізували усю інформацію.

Цифровий носій містив більше сотні гігабайт даних про зенітно-артилерійський підрозділ рф з місцем дислокації в московській області.

Така інформація допоможе встановити військовослужбовців, причетних до збройного вторгнення в Україну.

Зокрема, правоохоронці знайшли штатно-посадовий розпис з біографічними даними російських військових, технічну документацію озброєння та військової техніки.

На диску також містилися різні документи з участі у навчаннях, в т.ч. на початку цього року, бойової готовності, карти та інша службова документація ворожого підрозділу. Деякі з документів мали гриф обмеження доступу «Таємно».

Окрім цього, українські правоохоронці тепер мають фотографії, характеристики, копії паспортів та інших документів загарбників.

Зазначимо, що російські агресори не сховаються від справедливості, рано чи пізно всі вони будуть притягнуті до відповідальності за численні воєнні злочини, які вчинили проти України та українців.

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси