Прикордонники затримали у горах Закарпаття змерзлих нелегалів

НАЗАД
04 сiчня 2019 10:24

Двох незаконних мігрантів з Африки затримали сьогодні вранці на Закарпатті прикордонники відділу «Великий Березний» Чопського загону.

Військовослужбовці не лише завадили протиправним діям нелегалів, але й врятували їм життя. Замерзлих та знесилених іноземців виявили у гірській місцевості, коли вони намагались дістатись Словаччини.

Незважаючи на погодні умови та майже метровий шар снігу в горах, переправники скерували нелегальних мігрантів, які звикли зовсім до іншого клімату, самостійно пробиратися лісом до державного кордону. Відмітимо, що бажання протиправних ділків швидко та незаконно заробити гроші вже не раз призводило до непоправних наслідків, зокрема і гибелі «мандрівників».

Затримані виявилися громадянами Єгипту та Марокко. Прикордонники одразу надали іноземцям першу медичну допомогу. Після покращення стану здоров'я правопорушників опитають, аби встановити всі обставини їх незаконної подорожі. Також тривають дії по встановленню причетних до виявленого правопорушення осіб. Крім того, іноземці будуть притягнуті до відповідальності за спробу незаконного перетинання державного кордону України.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси