Прикордонники затримали громадянина Туреччини, який незаконно намагався перетнути українсько-польський кордон

НАЗАД
09 липня 2017 10:03

Невідому особу, яка прямувала в обхід пункту пропуску у напрямку Польщі, затримали учора прикордонники Львівського загону.

Невідому особу, яка прямувала в обхід пункту пропуску у напрямку Польщі, затримали учора прикордонники Львівського загону.

Порушника прикордонний наряд «Рава-Руська» помітив на відстані кілька сотень метрів від кордону. Під час перевірки документів, що посвідчують особу, затриманий громадянин пред`явив ID-картку громадянина  Болгарії. Будь-яких документів, що підтверджують законність перебування на території України при собі чоловік не мав.

Затриманого громадянина доставлено у відділ прикордонної служби «Рава-Руська» з метою проведення фільтраційно-перевірочних заходів. В ході  поглибленої перевірки ID-картки встановлено, що  вона містить ознаки повної підробки. В подальшому під час бесіди стало відомо, що вказаний громадянин насправді є громадянином Туреччини 1992 року народження і що в Україну він прибув встановленим порядком. Однак після перетину державного кордону він свій паспорт громадянина Туреччини для виїзду за кордон знищив. Підробку ж придбав під час перебування на території  Молдови за грошову винагороду.     

Даного громадянина з метою встановлення особи затримано терміном до 3-х діб. На порушника складено протокол адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1. ст. 204-1 КУпАП (Порушення або спроба порушення державного кордону).

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси