(ВІДЕО) Прикордонники затримали 7 громадян Бангладеш, їх перевізника та пособника

НАЗАД
24 жовтня 2018 09:56

Семеро нелегальних мігрантів, перевізника та пособника затримали учора прикордонники Мостиського загону.

На контрольному посту «Ужок», що на автодорозі «Львів-Ужгород» між Львівською та Закарпатською областями, прикордонники відділу «Сянки» зупинили для перевірки мікроавтобус «Рено». За кермом автівки перебував громадянин Російської Федерації 1992 року народження. З ним їхали громадянин Республіки Молдова 1985 року народження, який мав документи,  та семеро громадян Народної Республіки Бангладеш. Паспортів та документів, які б підвереджували законність їхнього перебування в Україні, у інших іноземців не було. Відповідно їх було затримано в адміністративному порядку з метою з’ясування обставин. 

В ході подальшої перевірки бангладешці підтвердили, що мали на меті нелегально дістатися до країн Західної Європи. Тому в їх діях вбачаються ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого частиною другою статті 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України» (вчинене групою осіб). Також прикордонники направили повідомлення співробітникам Нацполіції про виявлення в діях молдованина ознак кримінального правопорушення, передбаченого статтею 332 Кримінального кодексу України «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України».

Стосовно громадянина РФ складено документи справи про адміністративне правопорушення за частиною 3 статті 206-1 КУпАП «Незаконне перевезення іноземців та осіб без громадянства територією України».  

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси